Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.06.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Obala Grupa d.o.o., među vodećim regionalnim tvrtkama koje se bave proizvodnjom i distribucijom renomiranih brendova: Orangina, Limona, Spezi… tražimo visokomotivirane, iskusne i odgovorne osobe za radno mjesto:

Prodajni predstavnik (m/ž) – Split i Makarska

Ako ste ambiciozna, odgovorna i društvena osoba, sklona radu u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Opis posla:

  • Unapređenje prodaje na terenu
  • Provođenje prodajno-promotivnih aktivnosti
  • Odgovornost za realizaciju plana prodaje i ostalih prodajnih aktivnosti
  • Vođenje evidencije kupaca te podnošenje zadanih izvještaja
  • Ostvarivanje poslovne suradnje s novim kupcima
  • Unapređenje vidljivosti i prisutnosti proizvoda na prodajnom mjestu

Odgovornosti koje nosi spomenuti posao zahtijevaju od kandidata:

  • SSS/VSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (FMCG), poznavanje segmenata HoReCa
  • Točnost i brzina u rješavanju operativnih poslova
  • Dobre komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Informatička pismenost (MS Office, HHC)
  • Sklonost radu u timu, fleksibilnost i analitičnost

Izabranom kandidatu nudimo izazovno i dinamično radno okruženje u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca, te redovita mjesečna primanja.

Ukoliko vidite svoju budućnost u Obala Grupi d.o.o. i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 23.06.2017. godine putem linka za Brzu prijavu.

Vaša
Obala Grupa
www.obalagrupa.com

Prijave kandidata koji ne udovoljavaju minimalnim uvjetima neće biti uzete u obzir. Ukoliko niste kontaktirani unutar perioda od 2 – 3 tjedna, na žalost niste ušli u uži izbor kandidata, te vam se ovim putem zahvaljujemo na pokazanom interesu za radom u Obala Grupi.
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare