Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Proen d.o.o. je poduzeće koje se bavi izradom cjelovitih rješenja u svrhu osiguravanja potpune energetske učinkovitosti nekretnina. Cilj poduzeća je Upraviteljima zgrada i korisnicima ponuditi skup usluga koji će dovesti do toga da se zgradom upravlja energetski štedljivo. Također se nudi opcija dobivanja energetske iskaznice i približavanje energetskom RAZREDU A za svaku zgradu.

Opis posla:
• odgovornost za prodaju uređaja i sustava
• razvoj i održavanje odnosa s kupcima, prepoznavanje specifičnih potreba kupaca
• postizanje ciljeva prodaje koji su predefinirani poslovnom strategijom
• priprema ponuda i ugovora
• prezentacija proizvoda i usluga
• suradnja u projektima
• vođenje pregovora s kupcima
• graditi i održavati odnos s kupcima
• potraga za novim poslovnim partnerima i posjećivanje postojećih kupaca
• ostali zadaci po nalogu neposrednog direktora
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno SSS, VSS tehničkog usmjerenja imati će prednost
• 3-5 godina iskustva u prodaji usluga
• sposobnost nošenja sa izazovima i novim projektima
• iskustvo u otvaranju novog tržišta
• mogućnost logičnog analiziranja novonastalih situacija i ponude mogućih rješenja
• odgovarajući nastup prema kupcima sa stručnim savjetima
• odlične vještine pregovaranja i komunikativnost na visokom nivou
• izražene analitičke sposobnosti, proaktivnost, otvorenost, dinamičnost i lojalnost
• poznavanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računalu
• vozačka dozvola B kategorije
• samostalnost u radu
• smisao za timski rad

Što nudimo:
• ugovor o radu na određeno vrijeme, ugovor o radu na neodređeno vrijeme, ugovor o djelu
• rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju
• temeljitu i sveobuhvatnu edukaciju
• vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Molimo prijavite se na e-mail [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine