Prodajni predstavnik (m/ž) - Odjel mobilnih tehnologija

Mjesto rada:
Zagreb, sjeverozapadna i istočna Hrvatska
Rok prijave:
25.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće Logista spada među 400 najvećih poduzeća po ukupnom prihodu u Hrvatskoj i među 10 najvećih poduzeća u Primorsko goranskoj županiji. Logista tim okuplja više od 100 zaposlenika, koji zajedničkim snagama i vizijom stvaraju ono što Logista uistinu i jest. Svojim visokim standardima poslovanja, Logista je zadobila povjerenje vrhunskih brandova kao što su A1, Japan Tobacco int, Cellularline, Jabra, Travel blue, FGX.

Svake godine širimo svoj tim te izuzetnu pažnju posvećujemo odabiru zaposlenika koji u zajedništvu stvaraju i čine Logistu posebnom. Obzirom na konstantni razvoj i rast poslovnih rezultata, potražujemo najbolje kandidate za rad u našem mladom i kreativnom timu na sljedećoj poziciji:

Opis posla:
• Vođenje brige o postojećim i novim klijentima
• Izvještavanje o aktivnostima na terenu
• Redoviti kontakt s kupcima i izgradnja najboljih odnosa
• Provođenje i praćenje akcijskog plana u skladu sa strategijom tvrtke
• Briga o vizualnom identitetu robnih marki u prodajnim mjestima
• Kontrola zaliha i rotacija robe
• Tehničko savjetovanje kupaca i edukacija prodajnih timova o proizvodima
• Prezentacija noviteta i promotivnih aktivnosti
• Izrada i slanje dnevnih i tjednih izvještaja
• Aktivno sudjelovanje u unapređenju poslovanja odjela
• Ažurirano administriranje podataka
• Striktno pridržavanje zadanih dnevnih hodograma
• Suodgovornost za prodajne rezultate i realizaciju planova u regijama odgovornosti:
o Zagreb
o Sjeverozapadna hrvatska
o Istočna hrvatska
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Početnu edukaciju i mentoriranje
• Poticajno i ugodno radno okruženje
• Stalan radni odnos s probnim rokom
• Stimulativni sustav nagrađivanja
• Mogućnost kontinuiranog razvoja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VSS
• Poznavanje rada na računalu (MS Office)
• Vozačka dozvola „B“ kategorije
• Poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima (nije uvjet)
• Profesionalnost i pouzdanost u radu
• Susretljivost i ljubaznost u radu s klijentima
• Želju za ostvarivanjem rezultata i želju za osobnim napredovanjem
• Razvijenu sposobnost jasnog i uvjerljivog izražavanja u govoru i pismu
• Prezentacijske vještine i sposobnost kreativnog mišljenja
• Organizacijske sposobnosti i sklonost timskom radu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno