Prijemnik u servisu / Servisni savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
05.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jedan smo od najvećih prodajnih i servisnih centara za vozila u Istri i ovlašteni smo koncesionar za Renault i Dacia vozila za Istarsku županiju.
Za ekipiranje našeg tima tražimo osobu za radno mjesto:

PRIJEMNIK U SERVISU / SERVISNI SAVJETNIK (m/ž)

Opis posla:

• dogovara termin sa klijentom, prijem klijenata, otvaranje radnih naloga, izdavanje predračuna, izdavanje računu za usluge
• veza između klijenata i servisa
• brine se o zadovoljstvu klijenata u servisu
• obrađuje reklamacije
• ostvaruje sveukupne komercijalne ciljeve postprodaje
• zna pregovarati i zaključiti dodatnu prodaju
• telefonsko kontaktiranje klijenata i promocija naših usluga
• primjenu pravila, procedura, dokumenata i standarda Renault / Dacia
• planira obveze servisa
• prodaje usluge
• konstantno brine o naplati potraživanja.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus) sukladna ostvarenim rezultatima
• mogućnost stručnog usavršavanja
• mogućnost stalnog zaposlenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS/VŠS/VSS
• izražena komunikativnost
• izražen potencijal za prezentiranje, prodaju i pregovaranje
• samoinicijativnost
• spremnost za rad u timu
• znanje engleskog, njemačkog jezika - prednost
• iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu – prednost
• poznavanje osobnih i lakih gospodarskih vozila – prednost
• odlično poznavanje rada na računalu (word, excel) - obavezno

Molimo prijavite se Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro