Predstavnik kompanije - komercijalist na terenu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za tvrtku osnovanu 1992. godine, a koja je generalni zastupnik svjetskih lidera u proizvodnji
industrijske opreme za tržište Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore, Slovenije,
Nigerije i Kameruna objavljuje oglas za novo radno mjesto. Dinamična kompanija je orijentirana prema
inovacijama i isporuci najboljeg rješenja kupcima, te u cilju daljnjeg razvoja i unaprjeđenja poslovanja, ima
potrebu za novim kadrovima. Svjesni smo da ulaganje u poslovanje podrazumijeva konstantno ulaganje u
razvoj i motivaciju naših zaposlenika i zato vas pozivamo da postanete dio našeg uspješnog tima.

- Zagreb

Opis posla:
- formiranje i širenje baze potencijalnih kupaca i izrada prodajne strategije
- analiza konkurencije, tržišta nabave, tržišta prodaje
- provođenje politike prodaje na terenu i odgovornost za realizaciju mjesečnih i godišnjih planova prodaje
- direktna prodaja - pronalaženje novih kupaca i održavanje poslovnih odnosa sa postojećim kupcima (obilazak kupaca, ugovaranje, prodaja, briga o naplati
potraživanja);
- dnevno i periodično izvještavanje centrali
- sastavljanje dnevnih i periodičnih izvještaja obilaska kupaca
- sudjelovanje u marketinškim aktivnostima službe prodaje, predlaganje mjera i aktivnosti u cilju osvajanja novih kupaca i povećanja prodaje
- postprodajna podrška
- rad po ISO sistemu kvaliteta - kontrola i unapređenje procesa u okviru kompanije
- vođenje i upravljanje projektima
- postavljanje i ispunjenje ciljeva, orijentacija prema rezultatima i kupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
- poželjno znanje iz područja komercijalnih poslova
- obavezna vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
- obavezno aktivno znanje engleskog jezika (minimalno B2)
- obavezno poznavanje rada u MS Office paketu
- poželjno iskustvo na poslovima u prodaji minimalno 2 godine
- govor, pisanje, čitanje

Osobne karakteristike:
- spremnost na usavršavanje i česta putovanja u zemlji i inozemstvu
- usmjerenost prema rezultatima, samostalnost, inicijativnost i orijentacija na timski rad
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- razvijene liderske sposobnosti izražene kroz upravljanje ljudima i projektima
- izražene organizacijske vještine i analitičnost

Nudimo:
- stalni radni odnos;
- stimulativni uvjeti u dinamičnoj radnoj okolini;
- mogućnost odlične zarade;
- mogućnost napredovanja;
- individualne i timske edukacije i treninge u inozemstvu

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, molimo vas da nam pošaljete životopis najkasnije do 6.6.2017.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

Manpower savjetovanje d.o.o., Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701 Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/26, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za posredovanje pri
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro