Poslovođa / Brigadir (m/ž)

Mjesto rada:
Munchen
Rok prijave:
25.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rad u inozemstvu putem instituta izaslanja (A1).
Organizacija dnevnih, tjednih i mjesečnih aktivnosti na gradilištu, odgovornost za dinamiku radova, organizaciju djelatnika i postizanje zacrtanih ciljeva tvrtke u dogovoru sa nadređenom osobom.
Odgovornost za provođenje mjera zaštite na radu te uporabe osobnih zaštitnih sredstava svih podređenih sudionika u gradnji na razini gradilišta.
Iskustvo u čitanju i tumačenju građevinskih projekata arhitekture te tesarskih i armiračkih nacrta.
Odgovornost za pravovremenu narudžbu materijala i radnih sredstava na gradilištu.
Komunikacija sa predstavnikom investitora (na njemačkom jeziku), potrebno osnovno poznavanje njemačkog jezika u govoru.
Radovi se izvode u SR Njemačkoj na širem području grada Munchena.
Posebne pogodnosti:
Osiguran smještaj
Osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta i povratno
Osiguran prijevoz za potrebe odlaska na odmor u RH i povratno
Ostale beneficije i uvjeti po dogovoru prilikom sklapanja ugovora
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
SR Njemačka

Prethodno iskustvo u rukovođenju djelatnika na građevinskim radovima visokogradnje.(zidarski, tesarski, armiranobetonski, armirački i izolaterski radovi)
Osnovno poznavanje njemačkog jezika u govoru.
Čitanje projektne dokumentacije.
Organizacijske sposobnosti.
Odgovornost prema radu.
Prethodan rad na sličnim poslovima na području SR Njemačke - prednost.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine