Poslovni tajnik / Asistentica ureda uprave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Laser inženjering je specijalizirana tvrtka za lasersko rezanje metala i vodeća je tvrtka u ovoj branši u Hrvatskoj. Tvrtka je u 100%-tnom domaćem vlasništvu, bilježi značajan rast poslovanja i trenutno zapošljava 45 zaposlenika.

Naša je vizija biti jedan od vodećih servisnih centara za obradu metala čiju kvalitetu, pouzdanost i profesionalnost prepoznaju kupci i poslovni partneri iz EU. Kao rezultat dosadašnjeg uspješnog poslovanja kako na domaćem tržištu tako i tržištima Slovenije, Austrije i Njemačke, postigli smo visok nivo kvalitete proizvoda kao i optimalni odnos kvalitete i cijene.

Više o tvrtki i našim uslugama možete doznati na: www.laser-ing.hr

Zbog širenja poslovanja na EU tržišta, u potrazi smo za novim članom našeg tima na poziciji Poslovna tajnica / Asistentica ureda uprave (m/ž). Osoba na ovom radnom mjestu je kontakt osoba uprave tvrtke koju vode dva člana uprave, jedan iz Hrvatske a drugi iz Švicarske. Izvrsno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu je nužno za obavljanje ovog posla.

- pružanje poslovne podrške hrvatskom i švicarskom članu uprave u organizaciji tekućih aktivnosti
- priprema poslovnih prezentacija prema uputama članova društva
- koordinacija administrativnih procesa i procedura kao i komunikacija s partnerima
- vođenje raznih evidencija, pisanje i oblikovanje svih vrsta dopisa, izvještaja i zapisnika i izrada jednostavnih ugovora prema definiranim predlošcima
- priprema poslovnih sastanaka i prijem poslovnih partnera
- obavljanje ostalih administrativno-tehničkih poslova
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- mogućnost usavršavanja vještina i stjecanja novih uz mogućnost napredovanja
- rad u ambicioznom timu
- rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi lojalne i kvalitetne djelatnike
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, VŠS, VSS, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist
- izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- napredno korištenje MS Office paketa (naglasak na Excel)
- sistematičnost, točnost i fleksibilnost, te samostalnost u radu
- povjerljiva i pouzdana osoba s visokom radnom etikom
- razvijene komunikacijske vještine i poznavanje poslovne korespondencije
- potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimalno tri godine godine)

Ukoliko posjedujete znanja i vještine potrebne za ovo radno mjesto, te imate želju raditi u našem timu, molimo Vas da se prijavite sa svojim životopisom na hrvatskom i njemačkom jeziku putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
njemački (izvrsno), engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine