Poslovna tajnica / tajnik

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.12.2017.
Kompanija smo s 65-godišnjim iskustvom u području osiguranja i kontrole kvalitete strojarskih i zavarivačko-montažnih radova, praćenju energetske i procesne opreme u eksploataciji te u certificiranju proizvoda i osoblja. U stalnoj smo potrazi za kvalitetnim kadrovima koji će ojačati naš tim, te nam se u ovome trenutku pridružite kao:

Zadatak poslovne tajnice je organiziranje i odrađivanje administrativnih poslovnih aktivnosti te podrška direktoru i zaposlenima, te komunikacija sa klijentima.

Opis posla

  • administrativni i uredski poslovi
  • priprema dokumenata i izvještaja uz korištenje Microsoft Office paketa (napredno korištenje)
  • obavljanje zadataka po nalogu nadređene osobe
  • suradnja s institucijama (HZZ, HZZO, MIO, Porezna uprava)
  • korespondencija (telefon, faks, e-mail, pošta)
  • nabava uredskih potrepština i ostali tajnički poslovi
  • izrada i evidencija putnih naloga
  • izrada i evidencija izlaznih računa
  • kadrovski poslovi, prijava i odjava radnika, vođenje evidencijskih lista
  • vođenje i ažuriranje interne dokumentacije
  • organizacija sastanaka, događanja i poslovnih putovanja
  • prijem klijenata i gostiju

Uvjeti

  • SSS/VŠS/VSS
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje i njemačkog jezika je prednost
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • komunikativnost, samostalnost u radu, pouzdanost, fleksibilnost, spremnost na timski rad
  • vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata se očekuje

  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • organizacijske sposobnosti
  • izuzetno odgovorna osoba
  • potrebne godine iskustva: 5 godina

Što nudimo

  • stalni radni odnos
  • primjerena primanja
  • dinamičan timski rad u kompaniji

Svoj životopis dostavite zaključno do 20.12.2017.
na e-mail: [email protected] ili Brzom prijavom.

TPK – ZAVOD ZA ENERGETSKU I PROCESNU OPREMU d.d.
Energy & process equipment applied research centre
Slavonska avenija 20, 10000 ZAGREB
www.tpk-zavod.hr