Portir / portirka  HZZ OGLAS

DALSTROJ dioničko društvo Tvornica alatnih strojeva, pribora i alata
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
29.03.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
najava na telefon: 021 688677
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - upućuje posjetitelje i stranke koje ulaze u prostor Društva, - kontrolira i evidentira ulaske i izlaske radnika, trećih osoba i vozila u unutrašnje i vanjske prostore Društva - kontinuirano provjerava jesu li objekti, oprema i/ili imovina Društva pravilno zašteićeni od krađe, oštećenja, te prema potrebi poduzima korektivne radnje u cilju zaštite - poduzima potrebne radnje kako bi se spriječio ulazak u prostorije Društva svim osobama koje su pod očitim utjecajem opojnih sredstava, te za koje se osnovano posumnja da imaju namjeru nanijeti štetu Društvu ili radnicima - po potrebi obavlja poslove telefoniste na centrali i jednostavnije administrativne poslove, kao i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja, u skladu sa kompetencijama - obvezno postupa sukladno važećim pravilnicima, odlukama i ostalim internim aktima Društva Zaposlenicima nudimo: - sigurna i redovita primanja - ugovor na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja - priliku za razvoj i rast unutar Društva Uvjeti: - proaktivnost - savjesnost - odgovornost prema izvršavanju radnih zadataka.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141716068
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.