Pomoćnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Kanfanar
Rok prijave:
12.07.2022.

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, vodećeg proizvođača i izvoznika komercijalne ambalaže u Hrvatskoj i susjednim zemljama, specijaliziranog za proizvodnju kartonske i laminirane valovite ambalaže, tražimo 4 osobe za rad na poziciji

Lokacija: Kanfanar

OPIS POSLA:

  • Ulaganje i izlaganje poluproizvoda u stroj i iz stroja
  • Preslagivanje poluproizvoda ili gotovih proizvoda s palete na paletu
  • Radovi na ljepljenju, štancanju, kaširanju

UVJETI:

  • Srednja stručna sprema poželjno ali nije uvjet
  • Iskustvo nije potrebno
  • Odgovornost, organiziranost, pouzdanost
  • Kolegijalnost, sklonost ka timskom radu
  • Spremnost na rad u smjenama

NUDIMO:

  • Izvrsno radno okruženje u modernom pogonu
  • Dugoročni ugovor o radu
  • Odlični uvjeti rada uz ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
  • Dodatne edukacije i stručno usavršavanje u zemlji i inozemstvu
  • Mogućnost smještaja

Ukoliko si zainteresiran za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis najkasnije do 12.07.2022. klikom na gumb za prijavu ispod oglasa.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.