Pomoćnik/ca u kući  HZZ OGLAS

HRVATSKI CRVENI KRIŽ, GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA SV.I.ZELINA
Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
28.03.2024.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
12
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: BOCAKOVA 13, SVETI IVAN ZELINA
pisana zamolba: Bocakova 13, 10380 Sveti Ivan Zelina
Ostale informacije:
Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike KLASA: 984-01/23-01/29,URBROJ: 524-07-02-01-01/2-24-21 od 19. veljače 2024. i Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava Kodni broj: SF.3.4.11.01.0462 od 01. ožujka 2024. godine u okviru Programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021-2027., Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Sveti Ivan Zelina raspisuje
JAVNI POZIV za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Hrvatskom Crvenom križu Gradskom društvu Crvenog križa Sveti Ivan Zelina za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „ Zaželi IV“
1. Raspisuje se Javni poziv za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u Hrvatskom Crvenom križu Gradskom društvu Crvenog križa Sveti Ivan Zelina za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Zaželi IV”.
2. Broj traženih zaposlenika: 12 pružatelja usluga (pomoćnik/ica u kući)
3. Vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnosa na određeno vrijeme – 34 mjeseca, uz obvezni probni rad u trajanju od tri mjeseca.
4. Radno vrijeme i plaća: puno radno vrijeme. Plaća radnika minimalna je plaća propisana Zakonom o minimalnoj plaći („Narodne novine„ br. 118/18. i 120/21.) i Uredbom o visini minimalne plaće za 2024. godinu („Narodne novine“ br. 125/23.), prigodna nagrada (božićnica i regres).
5. Mjesto rada: poslovi će se obavljati na području grada Svetog Ivana Zeline i Općine Bedenice.
6. Opis poslova: Pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom.
OBAVEZNA AKTIVNOST: Pružanje usluge potpore i podrške uz nabavu i podjelu paketa potrepština, koja obvezno uključuje: a. organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, nabavi hrane i dr.) i/ili b. obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.) i/ili c. održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.) i/ili d. zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba.
7. Kandidati moraju ispunjavati slijedeće uvjete za prijem u radni odnos: punoljetnost,
hrvatsko državljanstvo
8. Prijavi na Javni poziv kandidati su dužni priložiti: zamolba uz životopis za posao (vlastoručno potpisana, obavezno navesti adresu, broj telefona/mobitela, e-mail adresu ukoliko ju kandidat posjeduje)
preslika osobne iskaznice
preslika dokaza o završenoj školi ili stručnoj spremi (ukoliko je primjenjivo)
dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrda izdana od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje )
potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 3 mjeseca)
Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije potpisivanja Ugovora o radu predočiti u izvorniku.
Prijave se dostavljaju osobno ili preporučenom pošiljkom na adresu: Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Sveti Ivan Zelina, Bocakova 13, 10380 Sveti Ivan Zelina, s naznakom: »za Javni poziv – „Zaželi IV“ – ne otvarati«. Nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati. Osobe koje su podnijele prijavu na javni natječaj, a ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja, neće se smatrati kandidatima o čemu će ih obavijestiti u pisanom obliku.
Rok za podnošenje prijava s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja je do 28.03.2024 do 15.00 sati.
Kandidati će o rezultatima javnog poziva biti obaviješteni u zakonskom roku.
Projekt je u skladu sa programom “Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.” kao plansko -programskom dokumentu čiji je osnovni cilj pridonijeti rastu zapošljavanja i jačanju socijalne kohezije u Hrvatskoj i smjernicama politika zapošljavanja država članica EU s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141311674
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje