Pomoćni radnik u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Novigrad
Rok prijave:
27.06.2022.

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, jednog od glavnih predstavnika veleprodaje e-cigareta, zbog povećanog obima posla tražimo osobu za radno mjesto:

Lokacija: Novigrad

OPIS POSLA:

  • Sortiranje robe u skladištu
  • Slaganje proizvoda
  • Pakiranje narudžbi

UVJETI:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo u skladišnim poslovima
  • Aktivno korištenje osobnog računala
  • Proaktivnost i samostalnost u poslu
  • Pozitivan i odgovoran stav prema radnim zadacima
  • Pedantnost, strpljenje, posvećenost detaljima
  • Odgovornost prema radu i spremnost na timski rad
  • Poznavanje talijanskog jezika je prednost, ali nije uvjet

NUDIMO:

  • Radno vrijeme pon-pet 8-16h (vikendi slobodni)
  • Dugoročno zaposlenje
  • Fiksna plaća + naknada za prijevoz

Ukoliko si zainteresiran za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis najkasnije do 27.06.2022. klikom na gumb za prijavu ispod oglasa.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.