Pomoćni radnik/pomoćna radnica u proizvodnji aluminijske stolarije  HZZ OGLAS

ALUMINIUM GLASS STEEL d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Dugopolje
Rok prijave:
21.04.2024.

Mjesto rada:
DUGOPOLJE, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
AGS je mlada firma koja se bavi ugovaranjem, projektiranjem, nabavom, proizvodnjom i montažom alu bravarije te staklenih i ventiliranih fasada. Naš tim od trenutno 40 ljudi sačinjen je od mladih, ambicioznih ljudi te smatramo da samo sa takvim kolegama možemo ići naprijed brzinom kojom želimo. Kao mlada firma koja se jako brzo razvija, razvijamo poslovnu kulturu visokih performansi i imamo visoka očekivanja. Ukoliko Vam je bitan osjećaj zadovoljstva da uloženi rad rezultira nečim vrijednim i vidljivim te da Vaše sposobnosti dođu do punog izražaja u radu, prijavite se na oglas tvrtke Aluminium Glass Steel d.o.o. gdje Vas očekuju odlični uvjeti rada i energična radna okolina.
Opis posla:
- pomoćne radnje kod poslova izrade aluminijske stolarije - pomoćni rad u proizvodnji (priprema, krojenje i rezanje aluminija) - samostalan rad - vođenje brige o kvaliteti i brzini obavljenih radnih zadataka - rukovanje ručnim alatima
Uvjeti:
- radno iskustvo je poželjno, ali nije nužno - spremnost na timski rad - motiviranost za rad - točnost i pouzdanost - manualna spretnost - vozačka dozvola B kategorije - poželjno
Što nudimo:
- mogućnost stalog zaposlenja - plaćeni prekovremeni sati - brojne mogućnosti za učenje kroz rad i stručne edukacije - susretljive i ugodne radne kolegice i kolege - mjesto gdje se svačije mišljenje uvažava i poštuje - Multisport kartica
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141908295
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje