Pomoćni građevinski radnik/pomoćna građevinska radnica  HZZ OGLAS

KOMUNALAC društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u komunalnom gospodarstvu
Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
08.04.2024.

Mjesto rada:
SLAVONSKI BROD, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Horvatova 38, 35 000 Slavonski Brod
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA: obavlja pripremne radove na izvođenju nadgrobnih objekata i drugih klesarskih i građevinski usluga, pod nadzorom poslovođe obavlja obradu granita, mramora i kamena kao i montažu nadgrobnih objekata, obavlja radove na sanaciji oštećenih javnih površina, pod nadzorom poslovođe radi na betoniranju i ostalim poslovima oko izrade grobnica i nadgrobnih objekata (grobni elementi, staze i dr. objekti na groblju), vrši zaštitu i čišćenje svih spomenika u neposrednoj blizini izvođenja klesarskih radova, obavlja i druge manje zahtjeve i jednostavne poslove…..
Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdanom u vrijeme trajanja ovog oglasa, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17) dužan je dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Kandidati koji koriste pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji popis dokaza iz čl. 103. Zakona mogu naći na stranicama nadležnog ministarstva, link https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf
DOKUMENTACIJA KOJU SU KANDIDATI DUŽNI PRILOŽITI: životopis, obvezno s naznakom mail adrese i brojem mobitela;
dokaz o stručnoj spremi (presliku svjedodžbe);
dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice ili osobne iskaznice);
dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu / e-radna knjižica koja se vodi pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje)
uvjerenje/potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 30 dana).

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da TD Komunalac d.o.o. Slavonski Brod kao voditelj obrade osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno pozitivnim propisima o zaštiti osobnih podataka. Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima. Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati. Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141597237
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje