Planer proizvodnje (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J

za radno mjesto:

- 1 izvršitelj, na neodređeno radno vrijeme, probni rok 6 mjeseci

Opis poslova:

- Radnik obavlja poslove planiranja proizvodnje
- Izdavanje, terminiranje i praćenje radnih naloga i narudžbi proizvoda iz kooperacije
- Briga o pravovremenoj izradi dijelova za svog neposrednog kupca (OTD)
- Koordinacija planiranja izrade proizvoda s drugim odjelima
- Sudjelovanje u naručivanju sirovina i ambalaže potrebnih za proizvodnju unutar organizacijske jedinice
- Sudjelovanje u dogovaranju, planiranju i terminiranju probne serije
- Sudjelovanje u izradi analiza proizvodnje
- Održavanje i kontroliranje matičnih podataka za sirovine i proizvode
- Briga o točnosti stanja zaliha unutar organizacijske jedinice te sudjelovanje u internim inventurama materijala
- Sudjelovanje u analizama i optimiziranju zaliha
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS, VSS (tehničko usmjerenje) - diplomski studij u skladu s bolonjskim procesom
- Poznavanje engleskog jezika min. B1 razina u jeziku i pismu
- Napredno znanje rada na računalu
- Odlično poznavanje rada u MS Office-u, naglasak na Excel
- Odlično poznavanje rada u SAP-u
- 3 godine radnog iskustva na poslovima planiranja proizvodnje

Vaš profil:
- Timski igrač
- Komunikativnost
- Organizacijske sposobnosti
- Samostalnost u rješavanju zadataka
- Sklonost usvajanju novih znanja

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 02.06.2022.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine