PL / SQL Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

PL/SQL Developer (m/ž) - 1 izvršitelj
Područje rada: grad Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- VSS – FER, FOI, PMF i sl.
- Minimalno 1 godina radnog iskustva na istoj poziciji
- Prednost su certifikati vezani uz navedene tehnologije
- MS Office paket – napredno poznavanje
- Napredno poznavanje engleskog jezika
- Samostalnost, temeljitost, komunikativnost, iskustvo u timskom radu, proaktivnost, iskustvo s projekata u financijskom sektoru

Nužno je dobro poznavanje:
- Oracle PL/SQL-a,
- SQL-a

Poznavanje alata:
- Data Warehouse/ETL koncepata
- Legacy IT tehnologija (Cobol)
- Ostalih programskih jezika (Java, .NET,..)
- Oracle Dana Integrator (OWB),
- Oracle Service Bus (OSB),
- WebLogic i/ili Unix

Poslodavac kandidatu nudi:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- isplata božićnice, regresa te razni prigodni pokloni u skladu s rezultatima tvrtke
- plaćen prijevoz za Zagreb
- kandidat će na korištenje dobiti mobilni telefon i prijenosno računalo
- mogućnost napredovanja, plaćene edukacije i sl.
- rad u stabilnoj tvrtki u centralnom dijelu Zagreba
- plaća po dogovoru

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
▪ Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem maila [email protected], te navedu na koju se poziciju prijavljuju ili donjom Brzom prijavom
▪ Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
▪ Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja i prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma
▪ Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski
▪ Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina