Pekar/ica kruha s prirodnim kvascem (sourdough)  HZZ OGLAS

"TIM ANTUNOVIĆ" OBRT ZA TURIZAM I PROIZVODNJU, VL. MARIJA ANTUNOVIĆ, VIGANJ 115
Mjesto rada:
Viganj
Rok prijave:
11.04.2024.

Mjesto rada:
VIGANJ, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
TIM Antunović je obrt za turizam i proizvodnju slastica koji već 25 godina uspješno posluje na tržištu poluotoka Pelješca i otoka Korčule, a posljednjih 9 godina i na Zagrebačkom tržištu. Glavne poslovne aktivnosti obrta orijentirane su na turizam (apartmani i pansion), proizvodnju slastica i sladoleda te ugostiteljstvo. Tijekom posljednjih 9 godina proširio je poslovanje na proizvodnju prirodnog izvornog talijanskog sladoleda, otvaranje caffe-bar slastičarnice u kojoj prodaje vlastite visokokvalitetne slastičarske proizvode te 2 sezonska ugostiteljska objekta za prodaju i usluživanje vlastitih slastica, sladoleda i napitaka.
Svoj uspjeh u poslovanju temelji na kvaliteti proizvedenih proizvoda, kvaliteti sirovina koje koristi u proizvodnji, kontinuiranim unapređenjem proizvoda i usluga, ulaganjem u edukaciju tima i obiteljskim vrijednostima.
Opis posla:
- samostalna priprema kruha i peciva s prirodnim kvascem (sourdough)
- pečenje kruha i peciva
- briga o prirodnom kvascu
- osiguran je smještaj i prehrana
Mjesto rada: Viganj, poluotok Pelješac
Uvjeti: Iskustvo na sličnim poslovima je prednost
želja za radom u timu
profesionalnost u radu i pozitivan stav prema poslu
visoki stupanj odgovornosti
spremnost učenja
Nudimo: smještaj
radno mjesto na istoj lokaciji kao i smještaj
prehrana
ugovor na određeno vrijeme
profesionalno okruženje
priliku za učenje i usavršavanje u struci
redovita primanja
Ako ispunjavate uvjete, svoju molbu i životopis pošaljite na e-mail adresu: [email protected].
Prilikom prijave ili iskazivanja interesa za posao je obavezno navesti naziv posla za koji se prijavljujete te kontakt broj. Prijave ili upiti bez navedenih informacija neće se uzimati u obzir.
Više informacija potražite putem:
e-maila: [email protected]
Link na Facebook stranicu cafe bar slastičarnice: www.facebook.com/CroccantinoCRO
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141539769
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje