Osoba za marketing i prodaju smještajnih kapaciteta (m/ž)

Mjesto rada:
Selce - Crikvenica
Rok prijave:
29.01.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- koordinacija hotelske prodajne aktivnosti s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta, prodaja hotelskih usluga i ostvarivanje prihoda u hotelu****Marina, Selce-Crikvenica
- samostalni rad i snažan fokus na razvoj i bookiranje hotelskog kapaciteta
- razvijanje i priprema ponuda marketinga – prodaja smještaja
- aktivna prodaja i suradnja s agencijama i touroperaterima, kao i kooperativnim partnerima
- postizanje popunjenosti uz ostvarenje najbolje moguće cijene
- rad cijelu godinu na moru (hotel radi cijelu godinu-365 dana) u jednoj od najatraktivnijih turističkih destinacija u Hrvatskoj
Posebne pogodnosti:
- smještaj i hrana
- uvjeti odlični
- obavezna prijava
- ugodna atmosfera
- motivirajući uvjeti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- potrebno radno iskustvo
- poznavanje hotelskih programa (Mish), upravljanje online servisima bookiranja
- entuzijazam i želja za napretkom
- dobre prodajne, komunikacijske i prezentacijske vještine
- odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla

Prijavite se na e-mail: [email protected] ilu putem Brze prijave.
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro