Operativni inženjer/ka ili specijalist/ica održavanja  HZZ OGLAS

Meliori Polymer Engineering d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
30.03.2024.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova:
Kao inženjer/ka ili specijalist/ica održavanja, biti ćeš nadležan/na za potpuno funkcioniranje proizvodne linije što uključuje nadzor i aktivno nadgledanje strojeva i povezane opreme. Tvoja odgovornost su sve operativne odluke povezane sa održavanjem proizvodne linije i popratne opreme.
U svojoj novoj ulozi, još čeć biti nadležan/na za: Praćenje performansi opreme i identificiranje potencijalnih problema te rješavanje kvarova i problema na opremi,
Implementacija preventivnih mjera i planova održavanja radi produženja životnog vijeka opreme i smanjenja troškova održavanja,
Vođenje evidencije o održavanju, popravcima i zamjenama dijelova opreme,
Praćenje i poštivanje sigurnosnih standarda i propisa tijekom izvođenja radova održavanja.

Tvoj profil
Imaš mota za održavanjem i optimizaciju različitih proizvodnih koraka. Vodi te želja za savršenstvom, izvrsnošću, organizacijom te primjeni inovacija u procesnom lancu. Uz to, želiš naučiti nešto novo.
Savršeno ćeš se uklopiti u poziciju, ukoliko: Imaš sveučilišnu diplomu iz području tehničkih znanosti ili ekvivalentno srednjo-školsko tehničko obrazovanje,
Poznaješ osnove elektrotehnike, mehanike i/ili drugih relevantnih tehničkih područja.
Poželjno za ovu poziciju (ali ne i nužno): Iskustvo rada u proizvodnim pogonima te iskustvo u održavanju industrijske opreme ili sličnih strojeva,
Poznavanje engleskog jezika u govoru i pisanju.
Ono što nudimo: Minimalnu plaću u iznosu od 1400 EUR mjesečno neto (13x godišnje), uz plan progresivnog rasta plaće (ovisno o iskustvu i kvalifikacijama, viši iznos može biti ponuđen)
Isplata bonusa povezanih sa efikasnošću,
Aktivnu pomoć u pronalasku adekvatnog smještaja (u slučaju relokacije),
Mogućnost osobnog i profesionalnog usavršavanja te napredovanja,
Rad na izazovnim projektima, u dinamičnoj i izazovnoj okolini, te rad na state-of-the-art opremi
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141381747
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje