Operations Manager / Project Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja.

Tražimo visoko motiviranu osobu na poziciji:

Opis posla:

• organizacija, postavljanje, praćenje projekata, te akcijskih planova tvrtke
• odgovornost za kreiranje i razvoj projektnih politika i internih pravila
• podrška Glavnom Operativnom Direktoru za administrativno, operativne poslove
• priprema prezentacija projektnih modela
• bliska suradnja sa Upravom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ekonomskog usmjerenja (Management)
• poželjno radno iskustvo do max. 5 godina
• odlične organizacijske, komunikacijske sposobnosti
• visoka razina odgovornosti, pedantnosti i analitičnosti
• napredno korištenje MS Office-a
• izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Nudimo:
• kompetitivna plaća, stimulativni benefiti i ostale pogodnosti
• rad u profesionalnom i motiviranom okruženju
• poticajna i dinamična radna atmosfera
• mogućnost edukacije i profesionalnog usavršavanja

Ukoliko prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem link aza prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina