Operater za proizvodnju bedževa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.08.2022.

Mi smo međunarodna e-commerce tvrtka koja omogućuje personalizaciju/printanje gotovo svih proizvoda (torbice, bilježnice, šalice, privjesci, naljepnice, magneti, majice...) u bilo kojoj mogućoj tehnici u najbržem vremenu i najkvalitetnije. Brzi smo, pouzdani i isporučujemo robu visoke kvalitete. To nas je dovelo do toga da postanemo europski lider u personalizaciji svakodnevnih proizvoda. Camaloon omogućuje svakoj tvrtki da dizajnira i proizvodi svoje marketinške i promotivne proizvode. Želimo izgraditi motiviran tim koji će nam pomoći zadržati klijente i rasti! Želite li raditi u mladom i svježem okruženju? Hype svoju karijeru! Pridruži nam se.

Zagreb - Jankomir

Opis posla:

  • rad na različitim mašinama za proizvodnju bedževa!
  • posao nije fizički zahtjevan vec samo zahtjeva brzinu i volju za radom :)
  • iskustvo nije potrebno

Uvjeti:

  • NKV/KV/PKV/SSS obrazovanje
  • sa ili bez iskustva
  • pridržavanje pravila zaštite na radu
  • samostalnost i odgovornost u radu
  • želja za učenjem i usvajanjem novih vještina

Nudimo:

  • posao se odvija u radnom, malom i dinamičnom okruženju, s početnim pripadnim treningom
  • posao se odvija od ponedjeljka do petka u 2 smjene (flexibilni smo i prilagodavamo se vašim mogućnostima)
  • rad subotom/praznikom/extra sati radite ako ste u mogucnosti ( nije obvezno)
  • rad u pravednom okruženju koje nagrađuje radni doprinos radnika
  • poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
  • rad u dinamičnom internacionalnom radnom okruženju
  • prvi ugovor na 7 mjeseci
  • uz konkurentnu osnovnu plaću, isplaćuju se i svi ostali dodaci za rad s povećanom satnicom prema pravilniku o radu poduzeća.
  • isplata 500,00 kn neto neoporezivog dijela ljetne prigodne nagrade za mjesece lipanj, srpanj, kolovoz i rujan
  • mogućnost dodatnih 750,00 kn neto/mjesecno ukoliko ostvarite zadani cilj . Ukoliko ostvarite vise od zadanoga cilja proizvodnje, imate pravo na dodatni bonus!! (što vise bedževa proizvedete, viši su bonusi)
  • nagrada za referiranje novih zaposlenika ili studenta
  • mogućnost napredovanja

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.
Možete nazvati na broj 0913266807 ili poslati prijavu na [email protected]

NAPOMENA: „Prijavom na ovaj natječaj potvrđujem da sam upoznat/a s Informacijama o obradi podataka u svrhu zapošljavanja". Povratnu informaciju poslati ćemo isključivo kandidatima koji zadovoljavaju sve uvjete natječaja.