Operater u kontakt centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
10.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U svoje redove pozivamo nadprosječne pojedince, koji uživaju u radu u KONTAKT CENTRU te imaju ŽELJU za osobnim i stručnim rastom

Zanima vas rad u izvanrednom timu? Želite nove izazove?

Ne čekajte. Prijavite se (pošaljite molbu sa životopisom), uvjerite nas da ste pravi i postanite

OPERATER U KONTAKT CENTRU (m/ž) – 2 izvršitelja
Područje Grada Zagreba i Zagrebačke županije

ZAŠTO BISTE NAM SE PRIDRUŽILI ?

PRILIKA za sve koji su ambiciozni, vjeruju u sebe i koje motivira uspjeh.
• Zato što imamo viši prihod od prosječne plaće u Hrvatskoj.
• Zato što brinemo za osobni i poslovni rast.
• Zato što omogućavamo rad uz pomoć kontakt centra.
• Zato što omogućavamo rad pod pouzdanim imenom – Grupom Triglav.
• Zato što postoji mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
OD OPERATERA U KONTAKT CENTRU OČEKUJEMO:
• Najmanje srednju stručnu spremu.
• Nadprosječnu ambicioznost.

Do uspjeha je još samo jedan korak! Napravite ga!

Pošaljite nam životopis najkasnije do 10.06.2016. godine putem linka za prijavu ili poštom na adresu: TRI-LIFE d.o.o., Republike Austrije 1, 10000 Zagreb (za natječaj)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola