Operater/ka na stroju u farmaceutskoj proizvodnji  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HSG Kariera društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
31.03.2024.

Mjesto rada:
JASTREBARSKO, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 099 4616334
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: •Priprema strojeva za pokretanje i kontrolu procesa u proizvodnji čvrstih farmaceutskih oblika •Upravljanje i kontrola rada automatiziranih i kompjuteriziranih strojeva za proizvodnju i pakiranje lijekova •Čišćenje strojeva, opreme, radnih mjesta i radnih površina •Rad u proizvodnji unutar odjela za pakiranje ili vaganje (miješanje suhih sastojaka), granulaciju (miješanje vlažnih sastojaka), tabletiranje, film oblaganje Što očekujemo od kandidata: •Minimalno srednja stručna sprema •Poželjno farmaceutska ili tehnička struka, ali nije uvjet •Spremnost na smjenski rad •Prethodno radno iskustvo u proizvodnji je prednost, ali nije uvjet •Izražen osjećaj odgovornosti u radu, preciznost i pedantnost Što nudimo: •Rad u poticajnom radnom okruženju •Dugoročno, sigurno i stabilno zaposlenje u velikoj i razvijenoj kompaniji •Čista i uredna radna okolina u idealnim uvjetima •Rad u smjenama •Slobodni vikendi •Mnoge dodatke na osnovnu plaću (naknadu za prijevoz, organiziranu prehranu, dodatak za smjenski rad, dodatak za staž) Unaprijed se zahvaljujemo svim kandidatima koji će se prijaviti na ovaj natječaj te ovim putem dajemo na znanje da će na intervju biti pozvani kandidati koji budu najbolje udovoljavali postavljenim kriterijima iz natječaja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141804590
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.