Odvjetnički vježbenik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OWENS I HOUŠKA, odvjetničko društvo d.o.o., traži osobu za radni odnos na neodređeno vrijeme za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb, Praška 10.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
Od kandidata očekujemo da ima visoku stručnu spremu, diplomirani pravnik bez položenog pravosudnog ispita, da se aktivno služi engleskim i/ili njemačkim jezikom u govoru i pismu, da ima vozačku dozvolu B kategorije i da je osposobljen za rad na računalu.

- stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
- jezici: Engleski (napredno), Njemački (napredno)
- vozačka dozvola: B

Molimo prijavite se putem e-mail adrese: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro