Njegovatelj/njegovateljica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
DOM ZA STARIJE OSOBE KANTRIDA RIJEKA
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
05.04.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: ĐURO CATTI 6
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
•poslovi osnovne njege starijih i nemoćnih osoba Uvjeti: završeno osnovnoškolsko obrazovanje (s tim izjednačen NKV),
položen tečaj za njegu,
nepostojanje zapreke iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi.
Uz prijavu kandidati trebaju priložiti u preslici: dokaz o završenoj osnovnoj školi (svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi ili presliku radne knjižice iz koje je isto vidljivo),
dokaz o završenom tečaju za njegu (potvrdu, uvjerenje ili drugu javnu ispravu o položenom tečaju za njegu od ovlaštenog pružatelja takve vrste edukacije),
osobnu iskaznicu, domovnicu, rodni list, elektronički ispis staža,
kratki životopis.
Napomena: dokaz da kod pojedinog kandidata ne postoji zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti poslodavac (Dom). Prijave s pripadajućom dokumentacijom za gore navedena radna mjesta podnose se putem pošte na adresu: Dom za starije osobe „Kantrida“ Rijeka, Đuro Catti 6, 51000 RIJEKA ili putem e-maila: [email protected] s naznakom: „PRIJAVA ZA NJEGOVATELJICU“ Obavijest o slobodnim radnim mjestima otvorena je od 27.3.2024. godine do 5.4.2024. godine. Izrazi koji se koriste u ovoj obavijesti, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod. Vezano za zaštitu osobnih podataka, poslodavac ovim obavještava sve kandidate da će njihove osobne podatke koristiti isključivo u svrhu provedbe obavijesti o slobodnom radnom mjestu. Smatrat će se da je kandidat podnošenjem prijave na obavijest o slobodnom radnom mjestu dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima u navedenu svrhu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142077891
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje