Njegovatelj (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Imamo otvoreno više radnih mjesta za njegovatelje i njegovateljice diljem Njemačke, uglavnom u dijelu Bavarske. Minimalan turnus je mjesec dana, no po Vašem izboru može biti i duže. Osnovni uvjeti na svim našim radnim mjestima su hrvatski papiri te određeno znanje njemačkog jezika.

Hrvatska smo agencija te surađujemo s provjerenim i odgovornim partnerima u Njemačkoj. Smještaj je osiguran u obitelji pacijenta/ice, mi plaćamo i osiguravamo prijevoz na odredište i povratak s istog.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- hrvatski papiri
- znanje njemačkog jezika
Strani jezik:
njemački