Monter/monterka opreme za dječja igrališta-igraonice  HZZ OGLAS

FUNEXPERTS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sveti Ivan Žabno
Rok prijave:
20.06.2023.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ŽABNO, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 3939440
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: montiranje dječjih igrališta, opreme za igru i fitnes te parkovne i urbane opreme.
Poslove montaže odrađuju se izvan sjedišta firme, uglavnom je terenski posao, širom HR, a moguće i u BiH, Srbiji, Njemačkoj Austriji itd. Za vrijeme radova na terenu osiguran je apartmanski smještaj, prehrana i prijevoz, sve na račun poslodavca. Poslovi montaže opreme izvode se na otvorenim površinama (igrališta), kao i u zatvorenim prostorima (igraonice). Posao traži poznavanje rada sa ručnim i jednostavnim el. alatima, npr. bušilica, kutna brusilica, ubodna pila i slično. Također, s obzirom na specifičnu djelatnost, posao traži angažiran pristup i volju za usvajanjem novih znanja i vještina. Poželjno je vozačko iskustvo B kategorije za korištenje servisnog kombi vozila. Posao je baziran na timskom radu i u ležernoj atmosferi. Posao nudi zanimljivo i dinamično radno okruženje u ekipi od 3-4 člana, uz vezana putovanja i upoznavanje novih mjesta i okruženja. Navedena plaća je uz obračunatu punu mjesečnu kvotu sati ili na bazi od cca 7 EUR po satu neto, i može biti usklađena prema osobnom angažmanu djelatnika. Radno vrijeme nije definirano po smjenama, te ne mora nužno zadovoljavati punu tjednu / mjesečnu kvotu. Za vrijeme rada na terenu dnevno se radi oko 9 sati, a između projekata (radova) na terenima, uobičajeno je nekoliko slobodnih dana za odmor i privatne obaveze.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133889121
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje