Monter/monterka metalnih konstrukcija, transportne tehnike i regalnih skladišta  HZZ OGLAS

BGW Montaža društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Ivanec
Rok prijave:
19.04.2024.

Mjesto rada:
IVANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
9
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA VLADIMIRA NAZORA 96F , IVANEC
najava na telefon: 042 200193
mobitel: 099 4318240
pisana zamolba: ULICA VLADIMIRA NAZORA 96F, 42240 IVANEC
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tvrtka BGW montaža d.o.o. bavi se montažom transportne i skladišne tehnike te pripadajuće opreme na raznim granama industrije (transportna postrojenja u distribucijskim centrima, auto industrija, elektro industrija).

Za radno mjesto MONTER/MONTERKA METALNIH KONSTRUKCIJA, TRANSPORTNE TEHNIKE I REGALNIH SKLADIŠTA traži se više djelatnika/djelatnica.
Opis posla: - montaža transportne i skladišne tehnike sa pripadajućom opremom - montaža metalnih konstrukcijskih segmenata - montaža regalnih skladišta u distribucijskim centrima - ostale strojarske montaže - aktivno provođenje planova i izvršavanje dnevnih zadataka.
Uvjeti: - vozačka dozvola B kategorije - prednost - njemački jezik – prednost, ali nije uvjet - engleski jezik – opcijski - poželjno iskustvo u istom ili sličnom poslu - završena srednja škola - smjer završenog obrazovanja nije važan - spremnost za rad u inozemstvu - prednost posjedovanje dodatnih certifikata za upravljanje radnim strojevima.
Što nudimo: - troškovi prijevoza od tvrtke do mjesta rada u tuzemstvu i inozemstvu - troškovi smještaja u inozemstvu u potpunosti pokriveni (u slučaju rada na projektu u inozemstvu) - poticajna primanja - dobri radni uvjeti - usavršavanje i edukacija - mogućnost zapošljavanja na neodređeno nakon probnoga roka. Rad u Hrvatskoj i drugim državama članicama EU ovisno o projektima. Radnici/e će prilikom rada u inozemstvu raditi kao izaslani/e radnici/e temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140067955
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje