Monter metalnih konstrukcija (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
07.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Potražujemo djelatnike sa područja Krapinsko-zagorske županije

• Montaža metalne konstrukcije
• Montaža pvc i alu sandwich panela
• Montaža trapeznog lima
• Montaža opšava i ostale limarije
• Montaža pvc cerade

Rok prijave: do popunjenja (tražimo 2 djelatnika)
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• Mogućnost napredovanja
• Dodatno usavršavanje i edukacija na trošak poslodavca (dozvole za rad strojevima)
• Bonusi (regres, božićnica, uskrsnica, dječji dar)
• Korekcije plaće par puta godišnje prema zalaganju
• Unaprijed planirani kolektivni godišnji odmori
• Osiguran prijevoz
• Osiguran smještaj ukoliko se radi na terenu
• Plaćen gablec
• Ugovor na neodređeno
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• KV ili SSS metalne struku ili bilo koje druge struke, a da ste voljni raditi i učiti, usavršavati sami sebe
• Radno iskustvo nije potrebno, jer se uz volju sve može naučiti
• Radno mjesto zahtjeva koncentraciju na poslu zbog uporabe strojeva i rada na visini
• Prednost dajemo osobama s dozvolom za rad viličarem i platformom, ali nije uvjet

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave', e-maila: [email protected] ili na broj 098 980 3597