Monter metalnih konstrukcija (m/ž)

Mjesto rada:
teren RH i inozemstvo
Rok prijave:
31.03.2024.
Plaća:
od 1 600 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
MD konstrukcije d.o.o. je ambiciozna tvrtka sa sjedištem u Samoboru i proizvodnim pogonom u Kotoribi, koja uspješno posluje na hrvatskom tržištu uz orijentaciju na izvoz.
Osnovna aktivnost tvrtke je projektiranje, proizvodnja i montaža čeličnih konstrukcija za objekte raznih namjena.

Pozicija:

MONTER METALNIH KONSTRUKCIJA (m/ž)

- Montaža metalnih konstrukcija i pokrova
- Rad na terenu u RH i inozemstvu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- osiguran prijevoz
- početna neto primanja od 1600 eura
- plaćen topli obrok i svi troškovi smještaja
- Božićnica, uskrsnica, regres do 600 eura godišnje, dar djeci
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- spremnost za terenski rad
- sposobnost za rad na visini
- samostalnost u radu

Molimo da se prijave samo državljani EU.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina