Monter / Limar (m/ž)

Mjesto rada:
Novo Mesto, Slovenija
Rok prijave:
04.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Limarski rad u radionici,
• Montaže na terenu,
• Priprema materijala za montaže,
• Briga za opremu i skladište,
• Odgovornost za izvođenje radova i poštivanje rokova.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• vozačka dozvola B kategorije (poželjno i C kategorije),
• 5 godina iskustva iz sličnih limarskih radova.

Ostali uvjeti:
• Rad na visini,
• Ručne vještine,
• Samostalnost, komunikativnost.

Nudimo:
• Vrijeme prvog zaposlenja: 6 mjeseci, probni rad 3
mjeseca,
• Planirano stalno zaposlenje,
• Rad u urednoj i stimulativnoj okolini.

Prijave poslati putem internet stranice:
Vozačka dozvola:
B, C
Potrebno radno iskustvo:
pet godina