Monter centralnog grijanja, vode i klime (m/ž)

58 dana
Poslodavac:
RIAdria Works j.d.o.o.
Instalacije, održavanje, popravak, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
17.07.2018.

Opis radnog mjesta: RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika

Zapošljavamo:
Monter centralnog grijanja, vode i klime (m/ž).

Glavne dužnosti i odgovornosti:
- ugradnja instalacija (novogradnja), popravci i saniranje instalacija (starogradnja), centralno grijanje, etažno grijanje, podno grijanje, plinsko grijanje, osnovni vodoinstalaterski poslovi, polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi (čitanje plana i specifikacije materijala), saniranje i popravak prsnuća cijevi, kotlovi za grijanje, postrojenja za pripremu tople vode -
priključivanje i montaža, ugradnja grijaćih tijela, ugradnja podnog grijanja, montaža rashladnih i kimatizacijskih sustava
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- SSS / KV
- B i vlastito vozilo su prednost

Obavezni uvjeti:
- obavezni EU dokumenti
- iskustvo na navedenim poslovima
- poznavanje osnova njemačkog jezika
- plaćen smještaj
- dječji doplatak po djetetu 192 €
- mogućnost trajnog zaposlenja
- prijava u Njemačkoj
- plaćeni godišnji odmor i božićnica

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
info@riadriaworks.hr, ili telefonom 051/636-134 ili
091/796-4902 radnim danom od 08-16
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
Adresa:Trg Ivana Koblera 2, 51000 Rijeka
Županija:Primorsko-goranska županija
Internet adresa:www.riadriaworks.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare