Monter aluminijske stolarije (m/ž)

Mjesto rada:
Goričica
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• ugradnja aluminijske stolarije i fasada
• ostakljivanje stolarije i fasada
• montaža ventiliranih fasada i svih pripremnih konstrukcija
• montaža klupčica, špaleta, opšava i drugih završnih elemenata
• ostali poslovi po nalogu voditelja montaže i poslodavca
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• redovita primanja
• rad na neodređeno vrijeme uz period probnog rada
• rad na puno radno vrijeme
• rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
Preferiramo radnike s iskustvom, ali smo voljni uzeti ambiciozne ljude bez iskustva koji su spremni učiti i izgraditi dugogodišnji poslovni odnos.
Vozačka dozvola: B kategorije.

Prijavite se putem emaila [email protected], putem Brze prijave ili preko linka za prijavu.

Vozačka dozvola:
B