Montažer ventilacijskih uređaja (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
21.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Društvo Lunos Hrvatska d.o.o. je ekskluzivni prodajni zastupnik renomiranog proizvođača decentraliziranih sustava ventilacije Lunos GmbH. Na hrvatsko tržište dovodimo inovativne, učinkovite i provjerene sustave za ventilaciju robne marke LUNOS koji osiguravaju sigurnu, ekonomičnu i zdravu kulturu življenja te istovremeno nude trajno rješenje za sve poteškoće sa suvišnom vlagom i plijesni. Ključ poslovnog uspjeha pozitivan odgovor na sljedeća pitanja:

• Možemo li ponuditi tržištu vrhunski proizvod po razumnoj cijeni?
• Jesmo li sposobni uspostaviti i održavati prijateljski i profesionalan kontakt s kupcima?
• Jesu li naše nakon prodajne aktivnosti prilagođene kupcu?

Sva tri pitanja smo odlučili i odgovoriti na jasan DA!

Vaši zadatci:
- ugradnja ventilacijskih sustava
- servisne usluge ventilacijskih sustava
- poslovi vezani uz održavanje opreme
- rješavanje potencijalnih pritužbi
- administrativni poslovi u uredu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- mogućnost dobre zarade
- rad u mladom, motiviranom timu
- poticajno nagrađivanje
- mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
- terenski rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- više godina radnog iskustva
- točnost, pouzdanost, odgovornost
- vozačka dozvola B kategorije

Molbu za posao pošaljite na [email protected] do 21.8. ili putem linka za Brzu prijavu.

Kandidati koje odaberemo bit će pozvani na razgovor u sjedište tvrtke u Splitu.
Vozačka dozvola:
B