Mlađi procesni radnik/mlađa procesna radnica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PETROKEMIJA D.D. TVORNICA GNOJIVA
Mjesto rada:
Kutina
Rok prijave:
30.03.2024.

Mjesto rada:
KUTINA, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
30
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://petrokemija.hr/hr-hr/Kompanija/Karijera
Ostale informacije:
Organizacijska jedinica: Proizvodnja
Opis poslova: sudjelovanje u primopredaji smjene, upoznavanje sa situacijom kroz razgovor s procesnim radnikom iz prethodne smjene
obilaženje postrojenja, očitavanje procesnih parametara, unošenje podataka u radne liste
povremeno sudjelovanje u praćenju procesa proizvodnje na upravljačkoj ploči sukladno uputama za rad
povremeno upisivanje rezultata dnevnih analiza javljenih iz SS Kontrola kvalitete
informiranje smjenovođe o uočenim poremećajima i kvarovima u procesu proizvodnje
poduzimanje korektivnih aktivnosti u cilju normalizacije procesa u suradnji sa smjenovođom i iskusnijim procesnim radnikom
sudjelovanje pod stručnim nadzorom u rukovanju opremom na radnom mjestu u startu, normalnom radu i zaustavljanju postrojenja
sudjelovanje pod stručnim nadzorom u preventivnom pregledu opreme, vizualna zapažanja
uzimanje uzoraka pod stručnim nadzorom
provođenje mjera integriranih sustava upravljanja Društva
primjena pravila ZNR i ZOP
održavanje čistoće na svom radnom mjestu
ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja, sukladno potrebama posla, osposobljenosti i osobnim radnim mogućnostima

Uvjet: SSS – strojarski, elektrotehnički ili kemijsko-tehnološki smjer
Traženi profil kandidata: izražene organizacijske vještine
spremnost na timski rad
odgovornost i pouzdanost.

Nudimo Vam ugovor na neodređeno vrijeme (uz probni rad).
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijavu ili stranice – “Petrokemija Karijera”: https://petrokemija.hr/hr-hr/Kompanija/Karijera najkasnije do 30.3.2024. godine.
Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave (životopis i dokazi o ispunjenju uvjeta) pristigle putem linka.
U prijavi obavezno naznačiti radno mjesto za koje se prijavljujete.
Više o nama saznajte na www.petrokemija.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141404837
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje