Medicinska sestra / tehničar

Mjesto rada:
Ujedinjeno Kraljevstvo
Rok prijave:
01.07.2015.
Plaća:
2 522 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Potrebne medicinske sestre za rad u državnim i privatnim bolnicama u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Tražimo medicinske sestre sa i bez iskustva za oblasti interne medicine, kirugije, operacijske dvorane, intenzivne nege, pedijatrije, gerijatrije, onkologije, kardiologije...

Nurses are required for full-time positions in public (NHS) and private hospitals in the UK and Ireland. If you are a nurse interested in relocating to the UK or Ireland, this is the opportunity for you.

We are looking for both experienced and newly qualified nurses in the areas of internal medicine, surgery, theatre, emergency, ICU, paediatrics, geriatrics, oncology, cardiology and more.

Requirements:
- Degree in nursing
- Intermediate English level (B2)
- NMC eligibility
- Good communication and interpersonal skills
- EU nationality
Posebne pogodnosti:
- Ugovor na neodređeno, puno radno vrijeme
- Plaća od 30,337.41€ do 39,398.77€ godišnje
- Pomoć pri relokaciji i smještaju
- Pomoć pri NMC registraciji
- Priprema za intervju
- Praćenje kandidature

- Full-time permanent contract (37.5 hours a week)
- Band 5 salary (30,337.41 - 39,398.77 €), depending on experience
- Help with relocation and accommodation
- Help with the NMC registry
- Assistance with the preparation of personal interviews
- Following up on your application.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
- Diploma iz oblasti sestrinstva
- Srednji nivo engleskog jezika (B2)
- Mogućnost registracije u NMC
- Dobre komunikacijske i interpersonalne vještine
- Državljanstvo EU

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski