Medicinska sestra / prvostupnik sestrinstva m/ž (mogućnost financiranja studija sestrinstva)  HZZ OGLAS

19 dana do isteka
Poslodavac:
Ustanova za zdravstvenu njegu u kući KANCIJAN
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
17.05.2024.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: medicinska sestra/tehničar ili prvostupnik/ca sestrinstva u djelatnosti zdravstvene njege u kući bolesnika na području grada Varaždina i bliže okolice.
Za prijavu je potrebno priložiti Odobrenje za samostalni rad, potvrdu s mirovinskog o stažu, životopis i zamolbu.
Nudimo: - radno vrijeme samo u jednoj smjeni - povremeni rad subotom - slobodne dane praznicima, blagdanima i nedjeljom - velik broj dana godišnjeg odmora - priliku za usavršavanje znanja i vještina - stimulativna primanja-početna plaća 1553,38 bruto + putni troškovi Posebna pogodnost: - preuzimanje (podmirenje) troškova izobrazbe (obrazovanja) za izvanredne studente sestrinstva! Da bi se ostvarila ova pogodnost, potrebno je posjedovanje Odobrenja za samostalni rad izdano od Hrvatske komore medicinskih sestara za obavljanje poslova, a troškove studija, uz odgovarajući ugovor, preuzima Ustanova (poslodavac).
(U obzir dolaze osobe sa završenom srednjom medicinskom školom, posjeduju Odobrenje za samostalan rad i započinju studij, kao i one koje već studiraju pa žele raditi ili promijeniti posao, ali i prvostupnici/e koji/e nastavljaju školovanje na magisteriju sestrinstva a posjeduju Odobrenje za samostalni rad).
Mogućnost korištenja vlastitog automobila.
Osobe sa mjestom stanovanja u gradu Varaždinu posao mogu obavljati biciklom.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141820862
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje