Medicinska sestra/medicinski tehničar  HZZ OGLAS

ODGOJNI DOM MALI LOŠINJ
Mjesto rada:
Cres
Rok prijave:
09.04.2024.

Mjesto rada:
CRES, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Zagrebačka 16, Mali Lošinj
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: medicinska skrb za štićenike korisnika doma.
Uvjeti:
- završeno strukovno obrazovanje za zanimanje medicinska sestra u skladu s važećim propisima Republike Hrvatske i odobrenje za rad nadležne komore, odnosno uvjeti sukladno odredbi članka 21. Pravilnika o mjerilima za pružanje socijalnih usluga
- jedna godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
-položen stručni ispit
- probni rad 6 mjeseci
-poznavanje rada na računalu
-vozačka dozvola B kategorije
- nepostojanje zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:
- životopis
- presliku rodnog lista
- presliku domovnice ili osobne iskaznice ili putovnice
- presliku diplome, svjedodžbe, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi
-dokaz o položenom stručnom ispitu*
-ukoliko je kandidat položio stručni ispit – dokaz o položenom stručnom ispitu ili dokaz o oslobađanju od polaganja stručnog ispita
- uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)
- potvrdu o radnom iskustvu (dokaz o ukupnom radnom iskustvu i radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima):
-izjavu o nepostojanju zapreka prema članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi za radno mjesto pod rednim brojem 6.
-izjava o nepostojanju zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi („Narodne novine“ broj: 18/22, 46/22 i 119/22)

Kao dokaz o radnom iskustvu potrebno je dostaviti sljedeće dokumente: elektronički zapis (u slučaju da je osiguranik podnio zahtjev u elektroničkom obliku preko korisničkih stranica HZMO), odnosno potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO koju Zavod na osobno traženje osiguranika izdaje na šalterima područnih službi/ureda HZMO i presliku ugovora o radu ili rješenje o rasporedu ili potvrde poslodavca (koja mora sadržavati vrstu poslova koju je obavljao i vremenska razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove).
*Stručni/a radnik/ica koji/a u vrijeme zasnivanja radnog odnosa u djelatnosti socijalne skrbi nema položen stručni ispit, a ima odgovarajuće radno iskustvo na poslovima određenog stupnja obrazovanja i odgovarajuće struke dužan/na je u roku od godine dana od prijama u radni odnos položiti stručni ispit sukladno članku 257. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 46/22, 119/22)
Traženi dokumenti se dostavljaju u neovjerenom presliku uz obvezu kandidata da nakon izbora dostavi izvornike traženih dokumenata.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142034289
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje