Manager postaje za opskrbu vozila gorivima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZpZ – kao manager postaje budite najbolji u svakodnevnom radu.

U ZpZ-u smatramo da se odlična usluga i odlična prodaja temelji na jakim osobnim vrijednostima. Zato naši manageri postaja imaju zadatak postati odlični prodavači i kolege. Od presudnog je značaja da uvijek tražite način da kroz svoj tim poboljšate promet i izvršavanje svakodnevnih zadataka, stoga je poželjno da imate 3 godine radnog iskustva u rukovođenju maloprodajnim timovima.

OBAVEZE I ODGOVORNOSTI:
• vi kao manager trebate biti uzor naših vrijednosti, trgovac, kolega i u potpunosti odgovoran za svoju postaju u kojoj ćete povećati prodaju i usluge
• bit ćete primjer svima i dobiti najbolje od svog tima
• rješavat ćete operativne stavke kao što su planiranje, postavljanje prioriteta i praćenje učinka osoblja
• osiguravat ćete da vi i vaš tim radi u skladu za ZPZ konceptom kroz optimalne zalihe proizvoda, uslužnost i dostupnost prodajnog tima
• pomagat ćete svom timu u svim zadacima kao što su naručivanje i zaprimanje proizvoda, organiziranje zaliha i punjenje polica.

ZADACI RADNOG MJESTA:
• organizira, kontrolira i odgovara za rad zaposlenih na postaji za opskrbu gorivima
• organizira smjenski rad svih zaposlenih na benzinskom servisu u skladu sa zakonom i odgovara za zakonitost rasporeda, organizacije rada i radnog vremena i vodi brigu da se rad na njegovoj organizacijskoj jedinici odvija u kontinuitetu
• mjesečna pismena evaluacija djelatnika uz pismeno obavještavanje uprave o rezultatima ocjenjivanja
• o svim propustima djelatnika hitno pismeno obavještava upravu
• sudjeluje u odlučivanja o otpuštanju i zapošljavanju djelatnika na PBS-u
• pismeno obavještava i daje smjernice upravi o poboljšanju rada
• po potrebi vrši neposrednu prodaju i radi prema rasporedu koji omogućava rad u kontinuitetu uključujući i smjenski rad
• vodi brigu o tehničkoj ispravnosti svih objekata, postrojenja i opreme, poštovanju svih zakonskih regulativa i odredbi vezanih za takvu opremu, objekte i postrojenja te o tome redovno izvještava nadređene i Upravu
• obavlja poslove vezane za prijem, čuvanje i izdavanje naftnih derivata, ulja i dopunskog asortimana uz poštovanje važećih pravila i uputa
• svakodnevno kontrolira ispravnost opreme, uključujući i mjerna (metrološka) sredstava (mjerne letve, termometre, areometre, volumetar i automat za točenje goriva), sredstava za gašenje požara, inventar, sredstva individualne zaštite i ostale imovine
• svakodnevno provjerava postojanje plombi ovlaštenog kontrolnog tijela na automatu za točenje goriva u skladu sa shemom plombiranja, postavljanje plombi ovlaštenog tijela poslije remonta uz eventualno zavođenje u potrebnu evidenciju i provjerava i dostavlja podatke o stanju brojčanika direktno očitane sa samih aparata za točenje goriva; dostavlja zahtjeve tehničkom suradniku, podsektoru nabavke i direktoru društva za nabavku nove opreme i zahtjeve za remont postojeće opreme te preuzima opremu posle remonta
• obavlja i/ili kontrolira kvantitativan i kvalitativan prijem naftnih derivata i dodatnog asortimana uz redovnu konzultaciju sa tehničkim suradnikom
• ostvaruje kontrolu pravovremenosti predavanja i prijema svakodnevnih podataka i dostavlja vjerodostojne podatke o prodaji, zalihama i potrebama derivata upravi poduzeća
• obavlja prijem robe dopunskog asortimana po količini i kvaliteti u skladu sa pratećom dokumentacijom isporučioca i izrađuje kalkulacije na osnovu vjerodostojne dokumentacije u skladu sa važećim propisima
• ostvaruje kontrolu čuvanja novčanih sredstava, pripreme i predaje novčanih sredstava i prateće dokumentacije u banku
• vodi brigu o odlaganju i čuvanju kontrolnih fiskalnih traka u skladu sa važećim propisima i procedurama direktora
• u odsustvu sa rada dostavlja pismene upute sa preciznim rasporedom i odgovornostima zaposlenih koji će imati ovlaštenje da ga zamjenjuju u poslovima iz njegovog opisa
• vodi računa o općoj sigurnosti na benzinskom servisu
• obavlja administrativne poslove za benzinski servis
• u svim slučajevima povreda i grubog kršenja važećih propisa hitno obavještava upravu poduzeća
• sudjeluje u/ i organizira popis robe i osnovnih sredstava kojima je materijalno zadužen
• radi zamjene odsutnog zaposlenog ili zbog potrebe održanja kontinuiteta procesa rada po potrebi obavlja i poslove drugih zaposlenih kod Poslodavca
• izvršava i druge poslove po neposrednom (pisanom ili usmenom) nalogu direktora
• odgovoran je za štetu koju na radu ili u vezi s radom prouzrokuje poslodavcu ili trećim osobama a posebno za štetu nastalu nestankom robe, goriva, krivom prodajom, greškama u prijemu robe, štetu na opremi i sredstvima za rad i slično
• za svoj rad odgovara direktoru i snosi punu odgovornost za sve obaveze iz svog opisa posla
• manager je materijalno odgovorna osoba u svojoj organizacijskoj jedinici.

ŠTO NUDIMO:
• stalni radni odnos, nakon probnog rada
• dinamično, profesionalno i ugodno radno okružje gdje možete ostvariti svoj puni potencijal
• stimulativni radni uvjeti
• primanja se sastoje od fiksnog te varijabilnog dijela sukladno podacima o prodaji i usluzi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
POTREBNE KVALIFIKACIJE:
• minimalno 3 godine radnog iskustva na rukovodećim poslovima, primjerice Voditelj/Zamjenik voditelja poslovnice u trgovačkim lancima (npr. McDonalds, Špar, Kaufland, Konzum i slično)
• razvijene komunikacijske, prodajne, pregovaračke i organizacijske vještine
• inicijativnost, proaktivnost te odgovoran pristup prema radu i kolektivu
• usmjerenost na postizanje rezultata
• sposobnost rješavanja problema
• visoka razina samostalnosti u radu
• VŠS / VSS strojarstva ili elektrotehnike
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• napredna informatička pismenost
• vozačka dozvola B kategorije
• dokaz o radnom stažu (ispis radne knjižice).

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine