Magistar/magistra farmacije u ljekarnama deltis pharm  HZZ OGLAS

Poslodavac:
BELUPO lijekovi i kozmetika, dioničko društvo
Mjesto rada:
Crikvenica
Rok prijave:
10.04.2024.

Mjesto rada:
CRIKVENICA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Ključne odgovornosti podrazumijevaju izdavanje lijekova na recept i bez recepta, medicinskih proizvoda i ostalih proizvoda propisanih zakonom.
Dio odgovornosti obuhvaća i sljedeće aktivnosti: obavlja poslove izdavanja lijekova, ortopedskih i drugih pomagala te izrade magistralnih i galenskih pripravaka
Savjetovanje korisnika
Provođenje smjernica Dobre ljekarničke prakse i načela etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
Praćenje novosti u donošenju zakona i pravilnika u zdravstvenoj zaštiti i provođenje donesenih odluka
Prikupljanje podataka o interakcijama lijekova te prijava istih nadležnom tijelu
Briga o kvalitetnoj opskrbi lijekovima i narudžbama
Briga o pravilnom zbrinjavanju farmaceutskog otpada
Uspostavljanje kontakata s liječnicima u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, specijalističkim ordinacijama i ostalima

Uvjeti: VSS – magistar farmacije
Položen stručni ispit i važeća licenca za samostalni rad
Znanje rada na računalu (MS Office)
Dobre komunikacijske vještine i pedantnost u radu
Dobro poznavanje povezanosti procesa u kompaniji te odgovornosti cjelina
Sklonost istovremenoj koordinaciji više aktivnosti, upravljanje vremenom
Praćenje zakonskih propisa i pravilnika u zdravstvenoj zaštiti

Prednost: Iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
Ponudu sa životopisom poslati zaključno s 10.04.2024. na mail: [email protected] U daljnji selekcijski postupak uključit će se kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141594143
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje