Laboratorijski kemijski tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.10.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
EUROFINS CROATIAKONTROLA je vodeća kontrolna kuća u Republici Hrvatskoj sa sjedištem i vlastitim laboratorijem u Zagrebu. Brojnim poslovnim centrima, organizacijski i kadrovski sa 100-tinjak stručnih zaposlenika, pokrivamo cijelo područje Republike Hrvatske i susjednih zemalja.

Bez obzira na vašu lokaciju, sposobni smo pružiti vam potpunu uslugu koja uključuje kontrolu robe, uzimanje uzoraka i dostavu uzoraka u naš laboratorij u najkraćem mogućem vremenskom roku, a naš tim iskusnih stručnjaka i inspektora osiguravaju najviši standard usluge koju je moguće pružiti.

S više od 900 laboratorija u 50 zemalja, Eurofins je globalni lider u svom području i nudi niz usluga koje pokrivaju više od 200 000 pouzdanih analitičkih metoda za određivanje sigurnosti, identiteta, sastava, autentičnosti, podrijetla i čistoće širokog spektra proizvoda.

U kolovozu 2019. postali smo ponosni članovi Eurofins mreže laboratorija.

Opis posla:
- obavlja analitičke radnje od obrade uzorka do pripreme uzorka za instrumentalna mjerenja
- provodi jednostavnije analitičke postupke do konačnog rezultata analize (ELISA)
- prati nabavu i potrošnju kemikalija, sitnog pribora i standarda, također prati i umjeravanje sitnog pribora i mjernih instrumenata za koje je odjel zaduže te vodi zapise o tome
- po nalogu voditelja odjela ili voditelja laboratorija obavlja i druge poslove
Posebne pogodnosti:
- rad na određeno, s mogućnošću stalnog radnog odnosa
- rad u mladom timu
- mentorstvo
- benefiti u obliku Božićnice, Uskršnice, organiziranih sportskih druženja - B2B run
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Stručni uvjeti za radno mjesto:
- SSS kemijski smjer
- engleski jezik: razina B1

Ostalo:
- snalažljivost
- multi-tasking
- timski rad

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski