Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Sali, Dugi Otok
Rok prijave:
07.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo Kuhara (m/ž)
Lokacija: Garoful Cookhouse, Dugi otok, Sali
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- smještaj i hrana
- puno radno vrijeme
- satnica 10,00 EUR
- druge naknade: materijalni i nematerijalni bonus
- od 1.5. do 15.10.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- radite stvari na ispravan i kreativan način
- svojim idejama aktivno pridonosite organizaciji
- želite nešto više od samog posla i karijere
- važan vam je osjećaj zajedništva, prihvaćanja i zabave
- iskusni ste i brzi u poslu za koji se prijavljujete
- sigurni ste u svoje sposobnosti

Molimo prijavite se putem e-maila: [email protected], putem donje Brze prijave ili pozivom na broj:+385 99 377 11 17.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
pet godina