Kuhar-ica / Sous chef-ica

Mjesto rada:
Grad Hvar
Rok prijave:
28.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Shous-chef je druga osoba u hijerarhiji kuhinjskih upravitelja, desna ruka, važan I nezamjenjiv pomoćni kuhar.

Početak rada: 01.06.2021.
Vrsta zaposlenja: na određeno, sezonski, puno radno vrijeme
Radno vrijeme: puno radno vrijeme (rad u smjenama)
Smještaj: Zajednički

Opis posla:
• Samostalno provođenje zadataka, te zadataka dobivenih od šefa kuhinje
• Nadzor i kontrola dnevne administacije za kuhinju
• Briga o ekonomičnom utrošku i ispravnosti namirnica
• Odgovorno i pažljivo rukovanje cijelom opremom
• Prijem, priprema i prgotovljavanje namirnica prema jelovniku, te prezentacija istih pođtivajući najviđe standard rada kao i sva pravila struke uključujući HACCP sustav
• Sposobnost organizacieje rad i upravljanja ljudima s naglaskom na vlastitu odgovornost
Posebne pogodnosti:
• Rad u profesionalno opremljenom okruženju
• Učenje i razvoj kroz edukacije
• Iskustvo rada u luksuznom zdanju
• Rad u smjeni
• Osiguran smještaj
• Topli obrok
• Radnu odjeću
• Stimulativna primanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Najmanje SSS smjer kuharstvo
• Najmanje 3 godine radno iskustva na traženim poslovima
• Poznavanje internacionalne i mediteranske kuhinje
• Poznavanje novih trendova u pripremi i prezentaciji jela
• Samostalnost u radu
• Komunikativnost, timski rad, kreativnost, odgovornost, pouzdanost
• Rad na računalu (word, excel)

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine