Kućni majstor / tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Vrsar
Rok prijave:
24.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AFM d.o.o. je domaća tvrtka čija je osnovna djelatnost pružanje usluga iz domene facility managementa, energy managementa i management konzaltinga koristeći tehnologiju, iskustvene smjernice i važeće europske norme modernog upravljanja imovinom.

Kućni majstor / tehničar (m/ž) na održavanju objekata

Opis zaduženja radnog mjesta:
- rad na održavanju elektro i strojarskih instalacija i redovni pregledi istih
- koordinacija aktivnosti sa predstavnikom klijenta i vanjskim servisnim službama
- izvještavanje o odrađenim aktivnostima
- intervencije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas tražimo:
- zvanje električar/strojarski tehničar
- poznavanje elektroinstalacija i automatskih sustava na objektu
- iskustvo u radu s održavanjem rashladnih sustava, sustava hlađenja, grijanja i ventilacije prostorija
- poznavanje vodovodnih i odvodnih sustava objekta
- prednost je posjedovanje nekog od važećih certifikata osposobljenosti za početno gašenje požara, za rukovanje sustavima grijanja, termoventilacije, energetskim postrojenjima i sl.

Osobno računalo: informatička pismenost poželjna. Poželjno znanje engleskog jezika.

Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Molimo kandidate da pročitaju etički kodeks naše tvrtke na našim službenim web stranicama www.afm.hr
Način rada: 2 smjene, iznimno po potrebi dvokratno
Smještaj: Zajednički smještaj (do 2 u sobi), kvalitetni uvjeti
Prehrana: 2 kvalitetna topla obroka (menija) dnevno