Kontrolor / kontrolorka ulaznica-redar  HZZ OGLAS

03.04.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: POLJANA KNEZA TRPIMIRA 7, 21000 SPLIT
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Splitsko – makarska nadbiskupija, Poljana kneza Trpimira 7, 21000 Split, ovim putem objavljuje
N A T J E Č A J
za izbor tri radnika na radno mjesto
kontrolora ulaznica/redara U ZBIRCI RIZNICE SPLITSKE KATEDRALE, (m/ž)
Ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme u trajanju od 15. travnja do 31. listopada 2024.
Uvjeti:
- Stručna sprema: SSS/VSS
- Aktivno znanje engleskog i još jednog svjetskog jezika u čitanju i pisanju (razina B2)
- Znanje rada na PC-u u Windows radnoj okolini
- Vozačka dozvola (B)
Kratki opis posla: poništavanje ulaznica
održavanje reda
održavanje čistoće i urednosti radnog mjesta
rad u dvije smjene / puno radno vrijeme
Uz prijavu na natječaj treba priložiti:
- životopis
- presliku domovnice
- presliku dokaza o stručnoj spremi i traženim znanjima
- presliku dokaza o ukupnom radnom iskustvu (elektronički zapis – u slučaju da je osiguranik
podnio zahtjev u elektroničkom obliku preko korisničkih stranica Hrvatskog zavoda za
mirovinsko osiguranje ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog
zavoda za mirovinsko osiguranje koju Zavod na osobno traženje osiguranika izdaje na
šalterima područnih službi/ureda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola.
Isključivo sa kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja obavit će se intervju.
Natječaj je objavljen u Biltenu, na Internet stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Prijave s dokumentacijom podnose se na adresu Splitsko – makarska nadbiskupija, Poljana kneza
Trpimira 7, 21000 Split i na mail [email protected] , u vremenskom razdoblju od 18. ožujka do 25. ožujka 2023. s naznakom:
„za natječaj – kontrolora ulaznica/redara u zbirci Riznice splitske katedrale
Nepravovremeno podnesene, neodgovarajuće i nepotpune prijave neće se razmatrati.
O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni putem maila.
Provoditelj natječaja zadržava pravo ne izabrati nijednog kandidata i poništiti natječaj.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141995729
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje