Konstruktor / konstruktorica  HZZ OGLAS

CONSEL PROTEC društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje, proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
15.07.2022.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: izrada konstrukcija za različite čelične sklopove
izrada tehničke dokumentacije
razvoj novih proizvoda
optimizacija proizvodnog procesa kroz kontinuirano poboljšanje
izrada skica i ponudbenih nacrta
analiza i ažuriranje kataloga i tehničkih listova proizvoda
Uvjeti: Konstruiranje strojnih elemenata pomoću 3D CAD alata (Inventor)
visokoškolsko obrazovanje (dipl.ing.str., ing.str., mr.str., bacc.str.) ili dugogodišnji rad na sličnim projektima
strojarska struka – poznavanje nacrta, materijala, tehnologije-
otvorenost prema novim tehnologijama- logično razmišljanje
iskustvo u radu s CAD programima
poznavanje radu u AutoCad-u
visoka razina informatičke pismenosti (MS Office, excel napredno)
aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu, poželjno i/ili njemački jezik
vozačka dozvola B kategorije
minimalno 5 godina iskustva na takvim poslovima

Nudimo:
- posao u stimulativnom okruženju uspješne međunarodne tvrtke - ugovor na neodređeno vrijeme uz obavezni probni rok u trajanju 6 mjeseci - dodatne edukacije - mogućnost napredovanja - odlaske na edukacije i seminare - planirana plaća za navedeno radno mjesto (15.000,00 – 20.000,00 kn)

O nama: Consel Group AG je osnovana 1997. godine sa djelatnošću projektiranja i proizvodnje opreme i uređaja iz područja prometne i sigurnosne tehnike, zaštite objekata i perimetra, kao i upravljanja parkirališnim prostorom. High security solutions | terror protection - Consel Group AG
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124287666
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje