Konobari/ca  HZZ OGLAS

Danas istječe
LODO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju pića
Mjesto rada:
Kaštelir-Castelliere
Rok prijave:
27.04.2024.

Mjesto rada:
KAŠTELIR-CASTELLIERE, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 098 648964
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: tražimo dva konobara (m/ž), odgovornog i profesionalnog odnosa prema poslu koji će se uklopiti u našu radnu sredinu u Counts baru u Lanterna kampu za sezonski radni odnos, uz mogućnost stalnog zaposlenja.
On kandidata očekujemo: - izraženu ljubaznost i komunikativnost - izražene prodajne vještine - poznavanje osnova rada na računalu - srednja stručna sprema
Nudimo: - stimulativna primanja - ugodno i fleksibilno radno okruženje - mogućnost napredovanja - mogućnost dodatnih edukacija Radni odnos se zasniva sezonski od 01.06.2024 do 15.09.2024.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142064369
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje