Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Crikvenica
Rok prijave:
28.01.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za rad u hotelu Mediteran 3* u Crikvenici tražimo više izvršitelja na radnom mjestu konobar / pomoćni konobar.

ODGOVORNOSTI:
* posluživanje hrane i pića
* priprema restorana za obroke i serviranje stolova
* primanje narudžbi, izdavanje i naplaćivanje računa
* održavanje čistoće i urednosti opreme, inventara i radnog prostora
Posebne pogodnosti:
Stabilna primanja. Rad u ugodnom radnom okruženju.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
* SSS, poželjno ugostiteljskog usmjerenja
* poželjno radno iskustvo na poslovima posluživanja hrane i pića
* znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
* ljubaznost,strpljivost i uslužnost prema gostima

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola