Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
23.12.2019.

Hotel President Solin ***** smješten je u samom srcu grada Solina, koji je poznat po antičkim nalazištima i bogatoj mediteranskoj kulturi. Udaljenost od samo nekoliko minuta od drevnog grada Splita i poznate Dioklecijanove palače, ali i blizina ostalih povijesnih gradova, nacionalnih parkova i otoka čine idealnu polazišnu točku za vaše putovanje.

Kombinacija luksuznog dizajna i izuzetne udobnosti, ali prije svega ljubazno i profesionalno osoblje učinit će Vaš boravak u hotelu President nezaboravnim.

- Solin

Opis posla:

  • prijem gostiju, zaprimanje narudžbe od gostiju prema standardu određenom od strane restorana / posluživati goste sukladno propisanim pravilima i standardima
  • organizacija stolova, održavanje čistoće radnog prostora i opreme
  • sudjelovanje u cjelokupnom procesu posluživanja gostiju i zaprimanju narudžbi
  • suradnja pri provođenju inventura
  • sudjelovanje u pripremnim i završnim radovima u restoranu
  • voditi brigu o stanju zaliha i izgledu hrane i pića koje se poslužuje
  • voditi brigu o pravilnom skladištenju robe te o zalihama potrošnog materijala na skladištu
  • voditi brigu o pologu i prometu te raditi obračun nakon svake smjene
  • ostali poslovi prema nalogu voditelja

Uvjeti:

  • SSS ugostiteljske struke (smjer konobar)
  • ljubaznost u ophođenju s gostima
  • usmjerenost timskom radu
  • savjesnost u pristupu poslu
  • fleksibilnost, dinamičnost, ljubaznost, gostoljubivost
  • samostalnost u radu
  • točnost, odgovornost i pouzdanost
  • računalna pismenost
  • poželjno poznavanje vina, raznovrsnih cocktaila i rada na baru
  • spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • aktivno znanje engleskog jezika, drugi strani jezik prednost
  • minimalno 12 mjeseci radnog iskustva na poslovima konobara

Ponudu sa životopisom pošaljite nam najkasnije do 23.12.2019. putem Brze prijave.