Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Solin / Split
Rok prijave:
04.02.2018.

Konobar (m/ž) - tražimo 2 izvršitelja

Opis posla:
  • Postavlja i apservira stolove te obavlja pripremu ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
  • Odgovoran je za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića kao i stručno i ljubazno ophođenje s gostima
  • Odgovoran je za prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke.
  • Prezentacija jela i pića iz ponude hotela
Uvjeti:
  • SSS, KV, VKV
  • poželjno radno iskustvo u luksuznom hotelu ili restoranu
  • želja za učenjem i usvajanjem novih znanja i standarda
  • orijentiranost na pružanje iznimne usluge gostu
  • entuzijazam i visoki stupanj motiviranosti za rad
  • orijentiranost na timski rad i suradnju
  • fleksibilnost
Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]